Носівська міська рада
Анонси
Головна

Назад

Дорогі друзі!

Ми раді вітати Вас на сторінках Інтернет-порталу Носівської міської ради!

Носівка – місто районного значення. Чернігівської області. Попри всі труднощі і численні проблеми наше місто розвивається, рухається до намічених цілей, якщо порівнюємо наше сучасне життя з тим, як ми жили 10 – 15 років тому.

Становлення Носівки, як районного міста з не високим рівнем життя, соціальної стабільності, культури та демократії можливе за умов розвитку партнерських стосунків між представниками громади, бізнесу та влади. Тільки спільними зусиллями з усіма жителями міста, депутатським корпусом можна і потрібно змінити рівень життя громадян.

Керівництво міста, у свою чергу, обіцяє допомогу і підтримку усім бажаючим працювати на добробут і процвітання Носівки, а значить й України в цілому.

Керуючись положеннями Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, метою діяльності працівників міської ради є служіння територіальній громаді міста шляхом надання якісних і доступних адміністративних послуг для громади міста, створення сприятливого середовища для праці, відпочинку та духовного розвитку носівчан, зростання іміджу міста.

Сповідуючи принципи верховенства права, публічності, демократизму, ми забезпечуємо високопрофесійність, здатність до інновацій, оперативне регулювання, постійне вдосконалення своєї роботи.

Головне багатство нашого міста - ініціативні, працелюбні, чуйні люди. І якщо хтось скаже, що Носівка – провінційне місто – вважайте це помилкою того, хто говорить. Носівчани завжди були гостинні, і сьогодні ми раді всім, хто приїжджає до нас з добрими намірами і дружніми почуттями.

Назад

Як ви оцінюєте роботу міського голови та виконавчого комітету?